Deweloper

Napisz
do nas

Zamów kontakt z doradcą

Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych spowoduje, że nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Jeżeli chcesz, abyśmy przedstawili Ci naszą ofertę, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności https://www.polnord.pl/polityka-prywatnosci/ i zgódź się na kontakt przez telefon i/lub e-mail. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem.

OK
O deweloperze
PolnordTwój
deweloper
10

prestiżowych nagród

40+

lat doświadczenia na rynku nieruchomości

Wizualizacja osiedla
8

miast, w których zrealizowaliśmy inwestycje

Oferta Polnord, jednej z największych i najbardziej doświadczonych firm deweloperskich w Polsce, obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie.

Ponad 40 lat doświadczenia
Budujemy od 1977 roku.

10 nagród
Polnord został nagrodzony przez ekspertów i nabywców rynku nieruchomości za jakość, rzetelność i obsługę klienta. Otrzymaliśmy tak prestiżowe wyróżnienia jak: Medal Europejski, czy Nagroda za "Doskonałość w dziedzinie planowania, urbanistyki i zrównoważonego rozwoju". Zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie "Orły Polskiego Budownictwa" (2009) i drugie w konkursie na "Najlepszą Inwestycję w Warszawie" (2014).

Własny kapitał
Posiadamy własny kapitał, co daje Ci gwarancję bezpieczeństwa: masz pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana.

Rekordy sprzedaży
W 2017r. osiągnęliśmy wzrost sprzedaży o 36% rdr., z wynikiem 1389 lokali. Przychody ze sprzedaży wyniosły 293,6 mln zł, a nasza oferta powiększyła się o 66% rdr. (1595 nowych mieszkań). W I kwartale 2018r.Grupa Polnord wypracowała 84,3 mln zł przychodów ze sprzedaży wobec 12,9 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. Tak istotny wzrost przychodów - aż o 555% - jest związany z potrojeniem liczby lokali rozpoznanych w wyniku finansowym I kw. 2018 r.

Największy bank ziemi w Polsce
Polnord dysponuje jednym największych banków ziemi w Polsce. Powstanie na niej ponad milion m.kw. nowych mieszkań. Stale uzupełniamy nasze zasoby o kolejne atrakcyjne lokalizacje. W I kw. 2018r. Spółka nabyła nieruchomość przy ul. Admiralskiej w Warszawie o potencjale 213 mieszkań. Zawarliśmy także umowy przedwstępne na zakup dwóch działek położonych w rejonie ul. Lazurowej (Warszawa – Bemowo) o potencjale 258 lokali mieszkalnych.

Przejrzystość finansowa
Polnord jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych; obowiązują nas najwyższe standardy stawiane spółkom giełdowym.

Podnoszenie
standardów rynkowych

Jesteśmy członkiem – założycielem PZFD i współtwórcą Kodeksu Dobrych Praktyk w relacji Klient – Deweloper, stworzonego przy współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Inne inwestycje Polnord SA